Sistre & Cila

Sistre & Cila

 

Sistre Cila 
Sistre cila  mevcut olan masif yada Lamine parkelerin zaman içerisinde yıpranmış, aşınmış, renginin bozulmuş olması yani kısaca deforme olmuş artık parkelerin özelliğini kaybetme aşamasına gelmiş olan parkelerin ilk günkü görünümü ve estetiğini geri kazanması için uygulanan işlere sistre denir. Sistre cila çeşitli aşamalardan geçtikten sonra ancak verim kazandırır. Sistre cila, sistre makinası yardımıyla yapılan uygulamadır. Sistre makinası parkelerinize zımpara yapma görevini üstlenmektedir. bu sayede parkelerdeki lekelerden ve istenmeyen görüntülerden kurtulmasını sağlamaktadır daha sonra dolgu dediğimiz dolgu macunu ile araları açılmış olan parkelerinizin aralarını doldurmaya yarar daha sonradan cila işlemine geçilir. Sistre cila uygulaması parkelerin rengini değiştirmek isteyen müşterilerimiz sistre cila uygulaması yapılırken istediği rengi de değiştirebilirler.                              

Lamine Parke Cila

lamine parkeleriniz ilk başta cilalı olarak gedikleri için diğer masif parkelere göre döşendikten sonra sistreye gerek yoktur ama aradan geçen yıllardan sonra onlarda da ister istemez solma ve saksıların yada diğer başka etkenlerin vermiş olduğu lekeler mevcut olabilir. Bunlardan arınılması için sistre ye ihtiyaç duyulabilir. Lamine parkeler diğer parkelere oranla  ömründe iki sefer cila uygulamasına maruz kalırlar bundan dolayı siz değerli müşterilerimize özellikle lamine parkeye uygulanacak cilanın ve uygulama yapacak ustanın iyi seçilmesidir. aksi takdir de gözünüz kadar koruduğunuz lamine parkelerinizi bir seferden başka cila uygulaması yaptıramazsınız. Lamine parkelere uygulanan cilanın Avrupa cila olmasını sizlere büyük bir önemle tavsiye etmekteyiz.

Sistre Cila Çeşitleri

Sistre cila 2 çeşittir Yerli ve ithal olanınıdır. sistre cilalar müşteri isteğine göre parlak yada mat olarak uygulanır.

Sistre & Cila