Kaliteyi ayağınıza getiren, keşke dedirtmiyecek, sağlamlığı, estetik ve fonksiyonel hareketli yapısı ile her türlü balkonda ihtiyaca uygun, nitelikli, kusursuz çalışma kabiliyetli, emsallerinden daha güvenli korunaklı, rüzgar toz yağmur vs.Olumsuz hava koşulları ve dış etmenlerden arındırılmış, görsel olarak evinizi güzelleştiren değer katan, temizlik ve kullanımı kolay ulaşabilir fiyatta, garantili ürün..
Uygulamalar :
1- Düz Balkon Uygulaması
2- Köşe Balkon Uygulaması
3- Oval Balkon Uygulaması
4- Karma Balkon Uygulaması
5- Kış Bahçesi ve Teras Balkon Uygulaması
Teknik Özellikler
Camlar: Sistemimizde 8mm ve 10mm temperli (Darbelere Dayanıklı Cam) kullanılır.Cam ağırlığı m2 de yaklaşık 20 kg dır.Kanat genişliği 600 mm-850 mm, kanat yüksekliği 1000 mm-2500 mm arasındadır.
Profiller: Külçe aliminyumdan imal edilen profil et kalınlığı 3mm olup,elektrostatik toz fırın boya ile boyanır. Tüm renk seçenekleri mevcuttur.
Tekerler: Paslanmaz çelik gövdeli çift rulman üzeri özel aşınmaz polyemit teker kaplamadır.
Kilit: Alt ve üst bazalarda, profil içi çelik ipli gizli kilit sistemi kullanılmaktadır. 
Aksesuarlar: Cam aralarında h ve H özel şeffaf fitiller kullanılır.Alt bazalar ise 1000 lik kıl fitil kullanılmaktadır.
İzalasyon: Sistem içi ve dışı antibakteriyel silikonlarla izole edilerek hareketli cam araları şeffaf cam fitili profillerde kil fitillerle toz, ses, ısıda önemli bir seviyede izolasyon sağlanır.
Montaj: Sipariş tarihi itibariyle en geç 20 gündür.
Garanti: Profilde 10 yıl paslanmazlık garantisi sistem ve sistem içinde kullanılan tüm ekipmanlar ise her türlü imalat hatalarına karşı 2 yıl süre ile garanti edilmiştir. İki yıl sonrasında servis ücreti karşılığı sınırsız sürede hizmet verilmektedir.
Cam Balkon Kapama Çankaya